OFERTA

Obiekt przy Rynku Staromiejskim w Koszalinie

  • Pow. użyt. 180m2 x 15000zl plus piwnice 150m2
  • Cena 2 520 000 zl w przypadku sprzedaży
  • Cena 13 500 zl/miesiąc w przypadku wynajmu (180m2 x 75 zl)

Lokal został w 2009 r gruntownie zmodernizowany i przystosowany do prowadzenia działalności bankowej, a w 2014 zaadaptowany do każdej innej dzaiałalnoœci gospodarczej: od tego czasu znajdowała się w nim siedziba Citi Banku. Na jego wyposażeniu znajduje się między innymi sejf bankowy. Istnieje również możliwość wykorzystania piwnic, które przynależą do lokalu. W tym roku bank zamknął swoją siedzibę w Koszalinie, tym samym lokal jest do wynajęcia "od zaraz".

Znajduje się on w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza, w którym siedzibę mają liczne instytucje państwowe. W pobliżu zlokalizowane są sklepy, punkty usługowo-handlowe, restauracje oraz inne punkty gastronomiczne. Mieści się w widocznym miejscu, przy głównym placu Koszalina: miejsce to jest dobrze skomunikowane: znajduje się przy nim przystanek autobusowy oraz miejskie miejsca parkingowe. Lokal przystosowany jest również dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla wózków inwalidzkich).

Rzut na powierzchnię budynku
Rysynek techniczny, przedstawiający front lokalu
Zdjęcie lokalu - widok z dystansu
Widok obiektu z bliska

Działka budowlana pod inwestycje gospodarczą

  • powierzchnia: 1100 m2
  • cena: 290 000 zl

Idealnie położona działka budowlana pod inwestycje gospodarczą w Koszalinie przy głównej trasie na Poznań (ul. Gnieźnieńska) w pobliżu centrum handlowego Forum, w sąsiedztwie Toyota, hurtownia weterynaryjna, warsztat volvo, hale sklepu meblowego i inne.

Wyanjem pomieszczeń biurowych

  • IIIp. 115 m2 (taras) 34zł/m2 3910zł
  • IIp. 88 m2 34zł/m2 2992zł

Centrum miasta przy głównej ulicy Zwycięstwa 28.

Nowo powstały budynek biurowiec, na parterze IDEA BANK, winda, 2 wejœcia .